Naudojimo sąlygos

Atsižvelgdami į interneto suteikiamas galimybes ir riziką, prašome peržiūrėti šias bendrąsias mūsų svetainės naudojimo sąlygas, kurias jums pateikiame ir kuriomis siekiame jus apsaugoti. Dėkojame už supratimą.

3. Autorių teisės, prekės ženklai ir kitos intelektinės nuosavybės teisės

Visas mūsų svetainės turinys, įskaitant, bet neapsiribojant, tekstus, paveikslėlius, grafinius vaizdus ir garso bei vaizdo failus, yra mūsų nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. (Atkreipkite dėmesį į susijusį pareiškimą dėl saitų pagal Nr. 4). Šis autorių teisėmis apsaugotas turinys be išskirtinio leidimo gali būti naudojamas tik asmeniniams, o ne viešiems ar komerciniams tikslams (atsisiųsti, atgaminti ir pan.). Turinį galima keisti, versti arba kitaip keisti ir apdoroti tik iš anksto gavus Beiersdorf AG leidimą.
Neteisėtas arba netinkamas registruotųjų Beiersdorf AG prekės ženklų ar logotipų naudojimas yra draudžiamas. 

Tekstus, nuotraukas ir filmuotą medžiagą, kurią galima atsisiųsti tik iš  Naujienų, gali būti naudojami nemokamai tik redakciniais tikslais. Nuotraukose turi būti parašyta, kad jos naudojamos tik redakciniais ar atkūrimo tikslais, ir Beiersdorf AG turi būti nurodyta kaip šaltinis. 

Atminkite, kad pažeidus bet kokias mūsų autorių ar intelektinės nuosavybės teises gali būti taikoma civilinė ir (arba) baudžiamoji atsakomybė. 

1. Asmeniniai duomenys

Perskaitykite mūsų Teisinę politiką dėl duomenų privatumo klausimų.

4. Atsakomybės atsisakymas

Ši svetainė skirta naudoti tik šalies, kurią pasirenkate prisistatymo lange www.beiersdorf.com, gyventojams, laikantis visų vietos įstatymų. Svetainėje pateikta medžiaga, įskaitant produktus, paslaugas ir informaciją, gali būti netinkama ar neteikiama vietose, kurios nepriklauso šiai jurisdikcijai. Bet kokie pasiūlymai, produktai ar paslaugos, pateikiami arba viešinami naudojant šią svetainę, kurie yra draudžiami pagal taikomus pasirinktos šalies įstatymus, bus laikomi negaliojančiais.  Apsilankykite www.beiersdorf.com ir pasirinkite vietą, kad būtumėte nukreipti į atitinkamą svetainę. Renkant ir tikrinant informaciją, pateiktą šioje svetainėje, imamasi visų atsargumo priemonių. Tačiau negalime prisiimti atsakomybės už tokios informacijos aktualumą, tikslumą, išsamumą ir (arba) kokybę. 

Šioje svetainėje yra nuorodų į kitų tiekėjų svetaines. Beiersdorf AG nieko nežino apie trečiųjų šalių svetainių turinį, todėl neteikia garantijų ir neprisiima atsakomybės dėl neteisėto turinio ar kitų teisės pažeidimų trečiųjų šalių svetainėse. Tačiau Beiersdorf AG nedelsiant pašalins bet kokią nuoroda ar turinį, kai įsitikins, kad yra pažeidžiami taikomi įstatymai. Ši svetainė skirta teikti bendrą informaciją, todėl joje nepateikiama gydymo ar kitų profesionalių patarimų. Dėl tokių patarimų kreipkitės į gydytoją ar pasirinktą specialistą. Beiersdorf AG neprisiima atsakomybės už bet kokius veiksmus, kurių buvo imtasi remiantis šioje svetainėje pateikta informacija. Su duomenų naudojimu ir siuntimu susijusią riziką prisiima pats vartotojas. Beiersdorf AG neprisiima jokios atsakomybės už vartotojo duomenų failų, kietojo disko ir (arba) programinės įrangos sugadinimą dėl tokių veiksmų. Atsakomybė neprisiimama ir tuo atveju, jei sugadinama tyčia arba dėl aplaidumo.

5. Baigiamosios nuostatos

Jeigu kuri nors jurisdikcijos sąlygų nuostata tampa neteisėta, negaliojančia ar neįgyvendinama, kitų tokios jurisdikcijos sąlygų nuostatų galiojimas ir įgyvendinimas nesikeičia. Jeigu norite pranešti apie teisės pažeidimus mūsų svetainėje, nedvejodami susisiekite su mumis.

2. Naudojimo sąlygų atnaujinimas.

Kartais dėl numatytų techninių ir teisinių naujovių turėsime keisti ir (arba) atnaujinti esamas naudojimo sąlygas. Todėl kaskart, kai naudojatės mūsų svetaine, patikrinkite, kada naujausia versija buvo įkelta. Naujausia versija įkelta 2013 m. spalį.

NIVEA Polska Sp. z o.o. Grupa Beiersdorf
ul. Gnieźnieńska 32
61-021 Poznań
Polska

Tālruņa Nr.: +48 61 87 46 100
Fakss: +48 61 87 46 001

E. paštas