Slapukų nuostatos

Techniniai slapukai

Techniniai slapukai garantuoja saugumą ir funkcijas, be kurių jūs negalite naudoti mūsų tinklalapių taip, kaip numatyta. Šiuos slapukus išskirtinai naudojame tik mes, todėl jie yra vadinami pirmosios šalies slapukais. Jūsų sutikimas nėra būtinas norint naudoti griežtai būtinus slapukus mūsų svetainėje. Dėl šios priežasties griežtai būtinų techninių slapukų taip pat negalima atskirai įjungti ar išjungti.

Daugiau informacijos galite rasti mūsų privatumo politikoje, skyriuje „Slapukai“ (a tipas)

Svetainės veikimo ir funkciniai slapukai

Funkciniai slapukai

Funkciniai slapukai leidžia žiniatinklio svetainei įrašyti jau pateiktą informaciją ir pagal tai siūlyti pagerintas ir labiau suasmenintas funkcijas. Jie taip pat leidžia naudoti kitas neprivalomas svetainės funkcijas, kurias norėtume jums pasiūlyti. Šiems slapukams naudoti nereikia jūsų sutikimo. Tačiau jūs turite galimybę juos išjungti. Atkreipkite dėmesį, kad išjungus funkcinius slapukus gali atsirasti funkcinių mūsų svetainės apribojimų.

Veikimo slapukas

Veikimo slapukai renka informaciją apie tai, kaip naudojamas žiniatinklio puslapis. Mes naudojame juos, kad geriau suprastume, kaip naudojami mūsų tinklalapiai, siekdami tobulinti ir užtikrinti jų patrauklumą, turinį ir funkcionalumą. Šiems slapukams naudoti nereikia jūsų sutikimo. Tačiau jūs turite galimybę juos išjungti. Daugiau informacijos galite rasti mūsų privatumo politikoje, skyriuje „Slapukai“ (b tipas)

Slapukai, kuriems reikia sutikimo (rinkodara)

Sutikimu pagrįsti slapukai bus nustatyti ir naudojami tik gavus aiškų jūsų išankstinį sutikimą. Tada slapukai naudojami kelių svetainių įrankiams. Jie leidžia, pvz., individualizuoti internetinius skelbimus ir išplėstines tikslinės grupės ir naudotojų elgsenos analizės ir vertinimo galimybes. Partnerių ir įrankių, kuriuos naudojame šiam tikslui, apžvalgą galite rasti čia.

Daugiau informacijos apie slapukus, pateiktus mūsų tinklalapiuose, galite rasti mūsų privatumo politikoje.