Mūsų profilis

Mes rūpinamės oda

NIVEA Polska Sp. z o.o. Grupa Beiersdorf pagrindinė buveinė yra Poznan. Kompanijoje dirba apie 250 darbuotojų. Mūsų prekių ženklai Eucerin, La Prairie, Labello, 8x4 oraz Hansaplast ašiškiai orientuoti į klientų poreikius.

NIVEA Polska Sp. z o.o. Grupa Beiersdorf yra viena iš daugiau kaip 150 tarptautinių kosmetikos kompanijos Beiersdorf AG, įsikūrusios Hamburge (Vokietija), dukterinių įmonių. Daugiau kaip 130 metų dėjome visas pastangas patenkinti individualius klientų poreikius, todėl esame laikomi naujovišškų odos priežiūros priemonių iššradėjais. Mūsų pasaulinę sėkmę lėmė kompetencija mokslinių tyrimų ir plėtros srityje, naujovišški produktai ir stiprūs prekių ženklai. Beiersdorf prekės ženklas NIVEA yra odos priežiūros priemonių prekės ženklas Nr. 1 pasaulyje*. Kiti sėkmingai parduodami mūsų kompanijos prekių ženklai yra Eucerin, La Prairie, Labello, 8x4 ir Hansaplast. Dukterinė kompanija tesa SE yra viena pirmaujančių lipnių produktų gamintojų ir sisteminių sprendimų pramonės ir amatų įmonėms bei vartotojams teikėjų.

*Šaltinis: Euromonitor International Limited; NIVEA skėtiniu prekės ženklu kūno priežiūros ir ranky priežiūros kategorijose; mažmeninė vertė, 2021.

Apie Beiersdorf
 • Pagrindinė informacija apie kompaniją

  Beiersdorf laikoma naujoviškų odos priežiūros priemonių išradėja
  Kiekvienas darbuotojas prisideda prie kompanijos sėkmės ir nuolatinės plėtros
  Kurdami produktus dėmesį sutelkiame į regionines ypatybes ir vartotojų poreikius
  Prekės ženklas NIVEA sėkmingai parduodamas jau daugiau kaip 100 metų
  Mūsų sėkmę lemia naujoviški produktai ir stiprūs prekės ženklai